Чернівці

Mister.Am

Чернівці

066-1-400-500
Чат підтримки

Mister.Am. Всі заклади в Чернівцях

Mister.Am в Чернівцях

Страва тижня -40%!

Вільнодумці

від 60 ₴

5

45 хв.

Піца парк

від 60 ₴

4.9

45 хв.

Знижка тижня -30%!

Stumari

Відкриється завтра об 11:00

Хінкальня

від 60 ₴

4.8

45 хв.

Хочу Бургер

від 60 ₴

45 хв.

Золота Шкварочка

від 60 ₴

4.9

45 хв.

ШАВІ

від 60 ₴

4.9

45 хв.

Affogato

від 60 ₴

45 хв.

1+1=3

Челентано

від 60 ₴

4.9

45 хв.

Ребра та вогонь

від 60 ₴

4.9

45 хв.

Yoki restaurant

від 60 ₴

4.8

45 хв.

Пікантіко

від 60 ₴

4.9

45 хв.

Піца

Суші

Бургери

Wok

Шашлик

М’ясо

Страви з риби

Салати

Десерти

Пиво

Дитяче меню

Містер Ам в Чернівцях – недорога доставка кращої їжі від відомих закладів
Містер Ам – це всеукраїнський онлайн-проект, яким з задоволенням користуються жителі декількох великих міст. Це зручний сайт, на якому доступні меню всіх найулюбленіших і найкращих закладів. Це сервіс, за допомогою якого можлива доставка їжі в Чернівцях від відомих міських ресторанів та кафе недорого чи навіть зовсім безкоштовно. Достатньо обрати улюблений заклад, оформити замовлення на вподобані страви – а кур’єри сервісу потурбуються про швидку доставку їжі. Пару хвилин на замовлення – і вже скоро можна буде насолоджуватися сніданком, обідом чи вечерею.

Приємний інтерфейс
Містер Ам в Чернівцях – це проект, налаштований під потреби користувачів, що бажають замовити їжу. Ми розробили максимально зрозумілий сайт – для його використання не доведеться вивчати інструкції – можете почати обирати та замовляти вже зараз. Головна сторінка містить інформацію про всі заклади міста, що пропонують меню для замовлення їжі. У короткому описі до кожного закладу є інформація щодо годин роботи і середньої вартості доставки, а ще передбачений користувацький рейтинг. Обирайте, що вам подобається і ви потрапите на сторінку з меню. Можна зробити інакше: просто вкажіть категорію, яка вас цікавить:
• бургери – якщо хочете швидко поживно втамувати голод;
• піца – щоб поласувати улюбленою стравою;
• суші – якщо хочеться насолодитися екзотикою;
• страви з риби, м’яса, салати – для прихильників традиційної кухні;
• десерти для дорослих і малих ласунів.
Натисніть на потрібну категорію, і перед вами відкриється доступне меню від усіх закладів, що пропонують подібні страви. Залишиться лише зробити вибір, додати при необхідності напої, заповнити коротку форму замовлення і чекати на кур’єра. Він приїде дуже швидко і привезе свіжу та гарячу (якщо вона має бути такою) страву.

Доставка їжі від Містер Ам – це задоволення
Mister Am в Чернівцях це в першу чергу сервіс недорогої і швидкої кур’єрської доставки. Її вартість справді низька і оголошується ще в момент замовлення, без змін та умов. Завдяки співпраці з закладами ми можемо формувати найкращі умови для клієнтів. А ще майже кожного дня деякі ресторани та кафе пропонують безкоштовну доставку страв. Щотижня з’являються нові знижки та акційні пропозиції, що дозволяють економити на замовленні їжі. Ми потурбуємося про те, щоб ви отримали задоволення від наших послуг та кухні кращих закладів Чернівців.

Правила

Mister.Am © 2024

Powered by