Про заклад

Польська кухня рясніє блюдами, які для українського вуха звучать знайомо, але насправді означають щось зовсім інше і, як правило, несподіване. То що ж таке польська Запіканка? Це та страва – яку можна купити в невеликому кіоску або кафе чи барі на кожній центральній пішохідній вулиці в Польщі. Запіканка – це відомий польський фаст-фуд, гаряча канапка, слава якої вже давно поширилась за межі Польщі. Польська відповідь хот-догам та гамбургерам. Де смачно, швидко та недорого поїсти в Житомирі? Який найкращий фастфуд в Житомирі? Пропонуємо жителям Житомира та гостям нашого міста смачно поїсти, адже наші запіканки це величезний шмат хрусткої булки, з різноманітною начинкою, политий смачним соусом і буквально тане в устах. Скуштуйте класичну версію запіканки, та вдосконалені варіанти на любий смак. Запіканки в Житомирі можна зустріти з різними додатками, й з салямі, шинковою ковбаскою, грудинкою, але як стверджує наш “генератор ідей та смаків” чоловік, який виріс на запіканках, “- Головне щоб запіканка була хрусткою”. Якщо звичайно Ви хочете не тільки смачно поїсти, але й відчути оригінальний смак цих польських гарячих канапок, то спробуйте новинку осені Океанську запіканку, яка складається з шампіньйонів, сиру, креветок, мідій, тунця та маслин.

Вартість доставки

Доставка до дому - 29 ₴

Доплата за віддалені райони - 20-80 ₴ (Більше 1 км - 20 ₴, більше 5 км - 30 ₴, більше 7 км - 50 ₴, більше 9 км - 80 ₴ Доставка понад 12 км недоступна.)

Самовивіз - безкоштовно

Способи оплати

готівкою при отриманні

Графік прийому замовлень

пн - з 10:00 до 19:00

вт - з 10:00 до 19:00

ср - з 10:00 до 19:00

чт - з 10:00 до 19:00

пт - з 10:00 до 19:00

сб - з 11:00 до 15:00

нд - вихідний

Адреса закладу

Майдан згоди, 2/98

Популярне: Запіканка "Курка печена", Половина запіканки "Дябло", Половина запіканки "Економ", Половина запіканки "Гетьманська", Половина запіканки "Курка на Гаваях", Половина запіканки "Курка печена", Половина запіканки "Курка в Мехіко", Половина запіканки "Океанська", Половина запіканки "Салямі", Половина запіканки "Селянська", Половина запіканки "Шинкова", Половина запіканки "Вегетаріанська", Половина запіканки "З тунцем", Запіканка "Дябло", Запіканка "Економ", Запіканка "Гетьманська", Запіканка "Курка на Гаваях", Запіканка "Курка в Мехіко", Запіканка "Океанська", Запіканка "Салямі", Запіканка "Селянська", Запіканка "Шинкова", Запіканка "Вегетаріанська", Запіканка "З тунцем"

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>