Житомир

Mister.Am

Житомир

+38 067 2 100 400
Чат підтримки

Mister.Am. Всі заклади в Житомирі

Mister.Am в Житомирі

NY Pizza

Відкриється в понеділок об 11:00

2 акції

The Grill

Відкриється в понеділок об 11:00

Саторі Суші

Відкриється в понеділок об 11:00

Вульф

Відкриється в понеділок об 11:00

Безкоштовна доставка

Шашличний двір №1

Відкриється в понеділок об 11:00

4 акції

Gangster

Відкриється в понеділок о 10:00

UMAKS

Відкриється в понеділок о 10:00

Безкоштовна доставка

Балувана Галя (Михайлівська)

Відкриється в понеділок о 10:30

2 акції

GOOD fast-food Grill

Відкриється в понеділок о 10:00

Try Ramen Now

Відкриється в понеділок об 11:00

Картуз

Відкриється в понеділок о 10:00

2 акції

Шаурма ель-Шейх

Відкриється в понеділок о 10:00

Піца

Суші

Бургери

М’ясо

Страви з риби

Салати

Десерти

Переваги послуги доставки їжі в Житомирі
Якщо ви цінуєте свій час та сили, вам неодмінно сподобається користуватися послугою доставки готових та смачних страв з найкращих закладів міста Житомира, приготовлених професійними кухарями спеціально для вас. Особливо це актуально зараз, адже у будь-який момент можна залишитись без електроенергії, і хто ж тоді подбає про смачну вечерю для ваших рідних?
Mister.Am - платформа, де можна замовити смачну їжу на будь-який смак, а зручна навігація сайту розроблена спеціально для того, щоб ви без зайвих рухів, у два кліки могли зробити замовлення з улюбленого закладу. На сайті розміщені меню кожного ресторану Житомира у доступній формі, з актуальними фото та описом інгредієнтів, що дозволяє максимально точно уявити повну картину тієї чи іншої страви, яку ви обираєте. Крім того, що доставка готової їжі з ресторанів та кафе міста - це зручно, ця послуга ще й доволі недорога, натомість ви отримуєте смачне замовлення, зекономлений час та чудовий настрій.

Що ви отримуєте, замовляючи готові страви через сервіс Mister.Am?
Якщо ви - вибагливий гурман, що полюбляє стейк з однієї ресторації, а десерт - з улюбленого кафе, непотрібно сідати в авто, чи громадський транспорт та вирушати у довгу мандрівку улюбленими закладами, адже кур'єри сервісу доставки Mister.Am вже готові везти вам ваше замовлення. Житомир - місто різноманітних смаків, тут зосереджені безліч закладів, кожен з яких є унікальним у приготуванні своєї фірмової страви.

Зазвичай, кафе та ресторани міста Житомир зосереджені на приготуванні таких страв:
• страви української кухні (у тому числі домашні напівфабрикати);
• страви італійської кухні;
• страви середземноморської кухні;
• страви азійської кухні;
• страви кавказької кухні.

Гарним варіантом для святкування визначних подій на роботі, з колегами, буде замовлення святкових страв з ресторану, чи кафе. Непотрібно стояти на кухні усю ніч, а потім їхати на роботу з тяжкими торбами. Два кліки, і кухарі ресторану вже смажать запашне гриль-меню для ваших близьких, шинкують свіжий салат, а кур'єр Mister.Am привезе ваше замовлення теплим у спеціальній термосумці. Будь-яку подію краще святкувати з гарним настроєм, і без втоми, чи не так?
Доставка готової їжі актуальна не тільки під час корпоративних святкувань, але й дома. Вже пішли далеко у минуле часи, коли господиня мала готувати все сама, аби здивувати гостей смаколиками. Замовлення готової їжі - це найкращий варіант для гарного свята, адже замість того, щоб бігати на кухню, краще провести цей час у спілкуванні з гостями.
Для жінки, що працює, мати можливість замовити доставку готової вечері для своєї родини - це спасіння, адже не завжди є час, особливо після роботи, на приготування чогось дійсно смачного, а іноді так хочеться дечого особливого, та й діти вже давно просили піцу…
Відсутність часу на приготування, чи похід в ресторан - не привід відмовлятися від смачного обіду, чи вечері.
Замовляючи доставку готової їжі в Житомирі через сервіс Mister.Am, ви отримуєте якісну послугу - дійсно швидку доставку, завдяки чому замовлення приїде до вас свіженьким та гаряченьким.
Правила

Mister.Am © 2024

Powered by