allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Вінниці

Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 350 грн.!
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 500 гривень.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 350 грн.* Сети "Summer Hype", "Spring Hype", "Сан сет", "Navi", "Хеппі сан сет" та "Панама" не беруть участь в акції.
Постійно
Суперціна на сети "Summer Hype","Spring Hype", "Сан сет", "Navi", "Хеппі сан сет" та "Панама" + подарунок на вибір (біле вино 0.5 л, червоне вино 0.5 л, Кока-кола 0.5 л, Фанта 0.5 л, Спрайт 0.5 л, сік 0.5 л). *суші-сети не беруть участь в акції "Безкоштовна доставка від 350 грн."
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 350 гривень.
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні від 350 грн.
Постійно
KOI
Безкоштовна доставка при замовлення на суму від 500 гривень.
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 300 гривень.
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 200 гривень.
Постійно
При замовленні на суму від 500 грн. доставка безкоштовна!
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 445 гривень.
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 500 грн.
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Акції від закладів Вінниці
Містер Ам турбується про те, щоб у вас був доступ не тільки до кращих страв з ресторанів Вінниці, але й можливість замовити їх більш вигідно. На цій сторінці постійно доступні акції на найбільш топові страви: бургери, суші, піцу, варіанти безкоштовної доставки та інші цікаві пропозиції. Вся інформація актуальна: тісна співпраця з закладами дає змогу пропонувати клієнтам вигідні можливості.

Цікаві акції
Акції на піцу в Вінниці зацікавлять всіх прихильників цієї страви – а їх досить багато. Заклади пропонують різні умови: наприклад, знижку на певну піцу, зниження ціни при замовлені на фіксовану суму, акційні пропозиції на страву дня, напої в подарунок та інші.
Акції на бургери сподобаються людям, які хочуть харчуватися швидко, смачно і вигідно. Найкращі заклади Вінниці пропонують свої варіанти цієї традиційної «швидкої» страви зі знижками. Інформація оновлюється щодня, тож ви зможете обрати актуальний варіант та відчути економію.
Акції на суші ми готові запропонувати всім, хто бажають замовляти смачні, корисні и правильно приготовані варіанти японської страви. Ми співпрацюємо з ресторанами Вінниці, які пропонують суші-меню і регулярно дають змогу замовити певні позиції більш вигідно.
Також доступні акції на страви з м’яса та риби, салати, десерти та інші категорії меню ресторанів Вінниці.

Реальні знижки
Знижки на піцу в Вінниці Містер Ам пропонує щодня: враховуючи велику кількість закладів, що готує цю страву та ринкову конкуренцію, ви маєте змогу обрати більш вигідний варіант для замовлення. Зазвичай це зниження ціни на піцу тижня або дня.
Знижки на бургери – це реальні пропозиції від перевірених ресторанів та фаст-фудів Вінниці, які бажають порадувати вас смачними та доступними за ціною варіантами страви. Майже кожного дня доступно декілька варіантів знижок.
Знижки на суші – можливість замовити улюблену страву більш вигідно. Ціни дійсно зменшені: заклади зацікавлені у лояльних клієнтах, тому пропонують найкращі можливості. Слідкуйте за інформацією на цій сторінці і смакуйте з вигодою.

Безкоштовна доставка
Співпрацюючи з ресторанами Вінниці напряму, Містер Ам має змогу пропонувати не тільки знижені ціни на страви, але й найкращий сервіс. Безкоштовна доставка – щоденна пропозиція від багатьох закладів. Умови можуть бути різними: це замовлення на певну суму, разова денна чи тижнева акція. Скористайтеся можливістю і насолоджуйтесь свіжими гарячими стравами, які за кілька хвилин доставлять вам наші кур’єри.

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>