allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Полтаві

При оформленні замовлення від 500 грн. Ви отримаєте безкоштовну доставку.
Постійно
KOLO - це група топ-менеджерів з IT-індустрії, які об’єдналися, щоб допомогти українській армії. Фонд знаходить, купує та відправляє дрони, тепловізори, бронежилети та інше спорядження солдатам ЗСУ у пекельні точки. Кожен донат, навіть невелика сума, може врятувати життя. Сайт і деталі - koloua.com
Постійно
При оформленні замовлення від 400грн. Ви отримаєте безкоштовну доставку.
Постійно
Купуй відерце крил та отримай безкоштовно на вибір: 2 картоплі фрі або 2 коли. При замовленні Снек-бокса - отримай безкоштовно 2 коли (фанти або спрайта)
Постійно
Замовляйте Меню Чікен, Меню Біф, Меню Чікен Чіз або Меню Біф Чіз та економте 5% від загальної вартості страв!
Постійно
Замовляйте Меню Дабл Чікен Чіз, Меню Дабл Біф Чіз або Меню Веселий роджер та економте 10% від загальної вартості страв!
Постійно
Замовляйте Меню Бізнес клас або Меню Б-52 та економте 15% від загальної вартості страв!
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Акції та знижки від ресторанів та кафе Полтави на Містер Ам
Зручний проект Містер Ам – це сервіс швидкого замовлення і оперативної кур’єрської доставки найсвіжіших страв з перевірених закладів Полтави: ресторанів та найкращих кафе. Ви можете зробити замовлення за цінами закладу і заплатити за доставку прийнятну ціну. Але це ще не все: щоденно є можливість зекономити. Заходьте на цю сторінку і переглядайте перелік актуальних акційних пропозицій на найпопулярніші страви: піцу, бургери та суші. А ще тут регулярно з’являються пропозиції безкоштовної доставки. Пряма співпраця з закладами дозволяє нам пропонувати реальні знижки, без будь-яких націнок та підміни понять.

Актуальні акції закладів Полтави
Акції на піцу в Полтаві цікавлять більшість містян, бо ця традиційна для італійської кухні страва вже давно стала найпопулярнішою серед українців. Кожного дня чи тижня ми публікуємо пропозиції безкоштовної доставки, знижки на другу піцу, безкоштовні напої чи соуси до піци і так далі – все залежить від умов закладу.
Акції на бургери в Полтаві теж регулярно оновлюються – якщо ви полюбляєте цю «швидку» страву і хочете замовити її дешево та із впевненістю в якості, зробити це можна на цій сторінці. Спостерігайте за оновленнями та ловіть знижки і цікаві пропозиції від кафе міста.
Акції на суші в Полтаві зацікавлять прихильників цієї страви. Слідкуйте за вигідними пропозиціями від ресторанів робіть замовлення, а ми потурбуємося про швидку і надійну доставку. До речі, вона може бути безкоштовною, якщо це буде обумовлено акційними умовами.
Також ми публікуємо інформацію про акції на інші категорії меню: страви з м’яса, риби, салати та десерти.

Актуальні знижки на меню від міських закладів
Знижки на піцу в Полтаві проект Містер Ам робить доступними майже кожного дня: багато закладів пропонують реально зменшені ціни на деякі пункти власного меню. Найчастіше це «піца дня» за дешевшою ціною, але бувають і інші варіанти.
Знижки на бургери в Полтаві зацікавлять людей, у яких обмаль часу на повноцінний обід, але які хочуть смачно й поживно перекусити. Співпраця з найкращими фаст-фудами, кафе й ресторанами міста дозволяє регулярно пропонувати вигідні ціни.
Знижки на суші в Полтаві дають вам змогу замовляти ексклюзивні страви більш вигідно та з впевненістю у свіжості та високій якості продуктів. Цікаві цінові пропозиції з’являються на цій сторінці регулярно.

Безкоштовна доставка страв в Полтаві
Сервіс Mister Am співпрацює з закладами Полтави тільки напряму, тому має змогу пропонувати тільки реальні и вигідні акційні пропозиції. Це стосується й кур’єрських послуг: безкоштовна доставка є однією з переваг: деякі заклади пропонують її повсякденно, а інші час від часу відкривають таку можливість. У будь-якому випадку, задоволення від зручного сервісу та смачних страв гарантовані.

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>