Кременчук

Mister.Am

Кременчук

(067) 2-100-400
Чат підтримки

Mister.Am. Всі заклади в Кременчуці

Mister.Am в Кременчуці

Страва тижня!

PIZZ_SUSHI_S_

Відкриється в понеділок о 10:00

Знижка 20% на Три бургер меню!

Happy (NYSP)

Відкриється в понеділок о 10:00

10+ акцій

We Sushi

Відкриється в понеділок об 11:00

Rockville

Відкриється в понеділок об 11:00

10+ акцій

Sushi Master

Відкриється в понеділок об 11:00

3 акції

Джан

Відкриється в понеділок о 10:00

Rock Kava

Відкриється в понеділок о 10:00

Пиво Бум

Відкриється в понеділок о 10:00

Сім сорок

Відкриється в понеділок о 10:00

Допомагаємо армії

Rock it pizza

Відкриється в понеділок о 10:00

Sweetlo

Відкриється в понеділок о 10:00

Belfast Pub

Відкриється в понеділок о 12:00

Піца

Суші

Бургери

М’ясо

Страви з риби

Салати

Десерти

Вважаєте, що швидка їжа, корисна та смачна – три різні страви? Хочемо запевнити вас у зворотному. По-перше, купувати онлайн-продукцію вже увійшло до звичок українців. По-друге, наш сервіс домовляється з тими постачальниками, у яких упевнений на всі 100. Тому кожний, хто робить замовлення з доставкою у Кременчуці, отримує гарячу, поживну страву туди, де йому зручно, за лічені хвилини.

Вибір страв на сайті Mister.Am
Як часто вам доводилось нехтувати своїми рідними, здоров'ям чи власним часом заради того, щоб приготувати вечерю? Виходить парадокс: складно все встигнути, але це нас не бентежить. І ми вперто, перебуваючи на роботі, прокручуємо в голові сотні думок про закупівлю інгредієнтів, а потім готуємо вдома, вже виснажені. Схаменіться, зробіть паузу з нашим сервісом. На сайті вас зустріне приємний та зручний інтерфейс. А ще десятки різних закладів міста Кременчук зі своїми коронними стравами та акційними пропозиціями. Голодною не залишиться жодна місцева родина. Повечеряєте швидко, смачно, з користю та ще й вигідно.
Тут знайдеться будь-яка ресторанна їжа: від домашніх страв до святкових салатів. Достатньо вибрати місто, і перед вами з'являться кафе, ресторани, шаурмічні та бургерні. Ви маєте змогу поласувати:
• смачними бургерами чи іншим фастфудом;
• вишуканою їжею різних кухонь світу;
• стравами домашньої кухні, включаючи вареники, пельмені, борщ та інше;
• піцою з різними начинками та соусами;
• суші та ролами.
У кожному закладі свої правила, різноманітний вибір продукції та своя атмосфера. Варто орієнтуватися на те, що хочеться поїсти саме зараз.

Чому з Mister.Am вигідно та безпечно
Пропонуємо скуштувати вашу улюблену смакоту, скориставшись нашими послугами, і миттєво отримати її у свіжому гарячому стані. Щоб замовити страви, знаходьте своє місто із переліку доступних. А потім тисніть на заклад, після чого перед вами з'явиться меню у вигляді яскравих зображень, які відповідають дійсності. На кожному найменуванні вказані вага порції, а також склад. Віддайте перевагу більш корисній чи поживній страві, або поєднайте ці дві властивості, і спробуйте щось неймовірне. Це справа смаку.
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тобто закладами швидкого харчування і ресторанами, які знаходяться в регіоні. Професійні кухарі дотримуються виняткової чистоти на своєму робочому місці та використовують тільки натуральну сировину, щоб створити шедеври кулінарії. Звичайно, поживна цінність і смакові якості такої їжі задовольняють більшість клієнтів. Пропонуємо і вам без вагань замовити їжу з доставкою в офіс чи додому і довіритися крутому сервісу Mister.Am. Ціни тут дуже приємні. На сайті висвічуються акційні пропозиції від багатьох закладів, які запроваджують знижки на певне меню. Знайти їх неважко, достатньо натиснути ваше місто та назву ресторану, а далі – вибрати страви та здійснити оплату. Найкраще всі ці етапи проводити із застосунку нашого сервісу – взагалі миттєво, і кешбек можна використати.

Переваги замовлення
Створивши дуже зручний сервіс для багатьох користувачів, наразі отримуємо позитивні відгуки від постійних клієнтів. Це неабияк тішить, підвищує рівень професіоналізму та жагу до саморозвитку.
Отже, переваги нашого обслуговування:
• швидке доставлення в будь-який район міста, єдине – воно залежить від режиму роботи певного закладу;
• чемне обслуговування клієнтів та увага до дрібниць;
• їжа завжди у свіжому вигляді, особлива увага приділяється суші та ролам, термін використання яких дуже обмежений;
• крім сайту та застосунку є кол-центр і чат підтримки, де вислухають пропозиції, а також нададуть відповіді на питання;
• онлайн-сервіси оплати, такі як Apple Pay, Google Pay, а також інші миттєві грошові перекази в одне натискання;
• відстеження кур’єра на мапі для розрахунку часу доставлення;
• кешбек, який нараховується у кількості 1 % від суми покупки, бонус поступово накопичується, і згодом клієнт отримує знижку на цю суму.
Щодо ціни на доставку, то вона залишається приблизно однаковою протягом усього часу існування сайту, щоб ви змогли користуватися ним і втамувати голод у будь-який час. Ми розробили найменші цінники по місту, тому сервіс вигідно відрізняється від інших. А щоб дізнатися про всі акції та знижки закладів, частіше заходьте до нас і вивчайте їх перелік та заохочення. Іноді ресторани чи кафе надають послугу безкоштовної доставки, тому не зволікайте. Скористайтеся пропозицією, щоб вибрати меню, та чекайте на приїзд кур'єра. На сайті зібрані закуски з доставкою додому, на будь-який смак і гаманець, від простих домашніх до вишуканих ресторанних. Вибирайте бажану позицію в кілька натискань, а вільний час проведіть у колі своєї родини.
Правила

Mister.Am © 2024

Powered by