allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Івано-Франківську

KOLO - це група топ-менеджерів з IT-індустрії, які об’єдналися, щоб допомогти українській армії. Фонд знаходить, купує та відправляє дрони, тепловізори, бронежилети та інше спорядження солдатам ЗСУ у пекельні точки. Кожен донат, навіть невелика сума, може врятувати життя. Сайт і деталі - koloua.com
Постійно
Зробіть замовлення на суму від 100 грн. та отримайте картоплю фрі S у подарунок!.
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

На сайті Mister.am замовити їжу зі знижкою в Івано-Франківську зручно та вигідно!

Ми завжди пропонуємо економію. Чому так? А тому що смачна їжа – це пристрасть! Вона робить день особливим. А для отримання приємних сюрпризів завжди знайдеться час.

Готуйте свій настрій, тому що наш сервіс уже підготував для вас багато цікавого. Нам подобається проводити акції. Це не тільки можливість заощадити. Це радість та посмішки. Залишайтесь з нами, і ви кожного дня зможете насолоджуватися особливим смаком улюблених страв. Аромати знижок такі приємні!

Можливо, вам до вподоби суші? Ви кожного разу намагаєтесь відкрити для себе нові смаки японської кухні? Завдяки можливостям цього сервісу ви маєте змогу зробити свій вибір миттєво. Наприклад, у суші-барі «Happy sushi». Любителям смачних рибних страв надається можливість оперативно замовити будь-яке блюдо. У меню ресторану – декілька десятків пропозицій.

На неймовірній грузинській кухні «Піросмані» теж часто готують сюрпризи. Обирайте те, що ви бажаєте скуштувати саме сьогодні.

Той, хто «полює» на особливі пропозиції, завжди зможе зробити влучний «постріл» за допомогою нашого сервісу. «Best Burger» та «Royal Burger» кожного дня пропонують найсмачніші бургери, декілька видів чікенів. А також запашні піци. Великий вибір цієї популярної італійської страви за вигідною ціною до ваших послуг в ресторані «Флоренс» та «New York Street Pizzа» і т.д.

На цій сторінці сайту Містер Ам будь-які смаки за найбільш вигідною ціною!

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>