Знижка тижня

Акція діє до 01.11.20
350/300 г
112.8 ₴ 188 ₴
знижка -40%

allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Чернівцях

Страва тижня, тільки у Містер Ам в закладі "Тераса" курча з картоплею зі знижкою 40% за ціною 112,8 грн замість 188 грн. Акція діє до 01/11/2020 року
до 01.11
Безкоштовна доставка до дому при замовленні на суму від 400 грн на відстань до 3,5 км
Постійно
при замовленні з собою на 499 грн, піца "Верона" в подарунок.
Постійно
придбай 2 будь-які піци і отримай третю - Баварську у подарунок. Важливо!!! за даною акцією видається одна піца у подарунок навть якщо замовлено більшу кі-сть піц. - при купівлі 2 піц розмірм 40см - отримай піцу "Баварську" 40 см у подарунок - при купівлі 2 піц розмірм 28см - отримай піцу "Баварську" 28 см у подарунок - при купівлі 2 піц різних розмірів - отримай піцу "Баварську" 28 см у подарунок дана акція не накладається на страву тижня
Постійно
Безкоштовна доставка при замовлення від 500 грн, на відстань до 3,5 км
Постійно
Замовте страви у закладі The Wok на суму понад 500грн і вартість доставки додому буде безкоштовною на відстань до 3,5км
Постійно
Знижка -25% при замовленні Комбо Quatro Pizza, комбо Pizza+Roll, комбо Double Burger+Roll
Постійно
Замовляй 2xPizza та отримуй 2 Coca-Cola 0,5 в подарунок
Постійно
Замовляй комбо-вечерю та отримай пляшку європейського вина 0,75 у подарунок
Постійно
Безкоштовна доставка всіх замовлень на суму від 200 грн до 31/10/2020р
Безкоштовна доставка до дому при замовленні на суму від 400 грн на відстань до 3,5 км
Постійно
при замовленні з собою на 499 грн, шоколадний фондан у подарунок
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Доставка їжі в Чернівцях з вигодою: знижки і акції на сайті Містер Ам
Містер Ам - сервіс зручного замовлення та оперативної доставки їжі з перевірених ресторанів та кафе пропонує оптимальні умови для своїх клієнтів в Чернівцях. Замовляйте будь-які страви з меню закладів без націнок и платіть за доставку оптимальну вартість. А ще ви щодня маєте можливість зекономити. Заходьте на цю сторінку: саме тут доступний перелік акцій та знижок на найбільш популярні категорії страв: піцу, бургери, суші. Також тут регулярно доступні можливості замовлення страв з безкоштовною доставкою. Мі співпрацюємо з закладами напряму, тому публікуємо реальні і актуальні акційні пропозиції.

Акційні пропозиції від ресторанів та кафе Чернівців
Майже щоденні акції на піцу в Чернівцях дозволяють замовляти улюблену страву багатьох містян більш вигідно. Під акціями маються на увазі пропозиції безкоштовної доставки, знижена ціна на другу піцу, можливість замовити піцу дешевше при купівлі страв на певну суму тощо. Деякі заклади пропонують безкоштовні напої до піци. >
Акції на бургери в Чернівцях будуть до вподоби людям, які полюбляють тамувати голод без зайвих витрат грошей та часу. Перевірені заклади міста регулярно пропонують вигідні умови для замовлення бургерів: слідкуйте за оновленнями і економте.
Акції на суші в Чернівцях теж користуються попитом, бо чимало прихильників страви з задоволеннями замовляють її дешевше, або отримують додаткові переваги за стандартне замовлення. Перелік акцій широкий, а умови залежать від конкретного закладу.
Акційні пропозиції регулярно доступні і на інші категорії меню: класичні страви з м’яса та риби, салати, десерти.

Замовляйте страви зі знижками
Знижки на піцу в Чернівцях майже щодня доступні на сайті сервісу Містер Ам: піцерії та ресторани міста зацікавлені у нових клієнтах, тому регулярно знижують ціну на певні позиції меню. Це дійсно вигідно, тож не втрачайте цікавої можливості.
Знижки на бургери в Чернівцях – найкращий спосіб перекусити смачно и з мінімальними витратами. Відслідковуйте пропозиції від фаст-фудів та кафе міста и економте без ризиків, насолоджуючись дійсно смачними бургерами.
Знижки на суші в Чернівцях – можливість придбати ці досить дорогі страви за вигідними цінами. Знижені ціни пропонують відомі ресторани і кафе міста, тому ризику замовлення несвіжої продукції немає.

Безкоштовна доставка їжі у Чернівцях
Онлайн-сервіс Mister Am виконує послуги доставки їжі. Ми не готуємо, не продаємо страви від закладів з націнкою – ми просто даємо змогу замовити те, що вам подобається і швидко доставляємо замовлення по місту. Завдяки прямій співпраці регулярно доступна безкоштовна доставка – а у деяких закладів вона така на постійній основі. Тож заходьте на цю сторінку на користуйтеся можливостями, які пропонують наші партнери.

<% count %> ШТ. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>