Страва тижня

Акція діє до 31.05.20
330 г
124.2 грн. 207 грн.
знижка -40%

allfood-icon <% currentCategoryName || 'Все заведения Чернигова' %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салаты Салати

Десерты Десерти

<% currentCategoryName %> в Чернівцях

придбай 2 будь-які піци і отримай третю - Баварську у подарунок при купівлі 2 піц розмірм 40см - отримай піцу "Баварську" 40 см у подарунок при купівлі 2 піц розмірм 28см - отримай піцу "Баварську" 28 см у подарунок при купівлі 2 піц різних розмірів - отримай піцу "Баварську" 28 см у подарунок
Постійно
Безкоштовна доставка при замовлення від 500 грн, на відстань до 3,5 км
Постійно
Тільки у mister.am! Ребра запечені в Josper від Steak Master Josper&Grill зі знижкою 40%
10% знижки на все меню окрім напоїв
Постійно
-10% на все меню період карантину
Постійно
придбай 2 піци і отримай третю (піца "Б'янко") у подарунок
Постійно
Безкоштовна доставка до дому при замовленні на суму від 400 грн на відстань до 3,5 км
Постійно
При замовленні на суму від 400 грн - гарячий ролл Сяке Фрай у подарунок
Постійно
Замовте страви у закладі The Wok на суму понад 300грн і вартість доставки додому буде безкоштовною на відстань до 3,5км
Постійно
Придбай дві піци і отримай -50% знижку на дешевшу
Постійно
Придбай 2 будь які рапи і отримай 20% знижки, акція діє кожну суботу і неділю
Постійно
придбай будь-які дві піци і отримай третю - "Сирну" у подарунок
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Доставка їжі в Чернівцях з вигодою: знижки і акції на сайті Містер Ам
Містер Ам - сервіс зручного замовлення та оперативної доставки їжі з перевірених ресторанів та кафе пропонує оптимальні умови для своїх клієнтів в Чернівцях. Замовляйте будь-які страви з меню закладів без націнок и платіть за доставку оптимальну вартість. А ще ви щодня маєте можливість зекономити. Заходьте на цю сторінку: саме тут доступний перелік акцій та знижок на найбільш популярні категорії страв: піцу, бургери, суші. Також тут регулярно доступні можливості замовлення страв з безкоштовною доставкою. Мі співпрацюємо з закладами напряму, тому публікуємо реальні і актуальні акційні пропозиції.

Акційні пропозиції від ресторанів та кафе Чернівців
Майже щоденні акції на піцу в Чернівцях дозволяють замовляти улюблену страву багатьох містян більш вигідно. Під акціями маються на увазі пропозиції безкоштовної доставки, знижена ціна на другу піцу, можливість замовити піцу дешевше при купівлі страв на певну суму тощо. Деякі заклади пропонують безкоштовні напої до піци. >
Акції на бургери в Чернівцях будуть до вподоби людям, які полюбляють тамувати голод без зайвих витрат грошей та часу. Перевірені заклади міста регулярно пропонують вигідні умови для замовлення бургерів: слідкуйте за оновленнями і економте.
Акції на суші в Чернівцях теж користуються попитом, бо чимало прихильників страви з задоволеннями замовляють її дешевше, або отримують додаткові переваги за стандартне замовлення. Перелік акцій широкий, а умови залежать від конкретного закладу.
Акційні пропозиції регулярно доступні і на інші категорії меню: класичні страви з м’яса та риби, салати, десерти.

Замовляйте страви зі знижками
Знижки на піцу в Чернівцях майже щодня доступні на сайті сервісу Містер Ам: піцерії та ресторани міста зацікавлені у нових клієнтах, тому регулярно знижують ціну на певні позиції меню. Це дійсно вигідно, тож не втрачайте цікавої можливості.
Знижки на бургери в Чернівцях – найкращий спосіб перекусити смачно и з мінімальними витратами. Відслідковуйте пропозиції від фаст-фудів та кафе міста и економте без ризиків, насолоджуючись дійсно смачними бургерами.
Знижки на суші в Чернівцях – можливість придбати ці досить дорогі страви за вигідними цінами. Знижені ціни пропонують відомі ресторани і кафе міста, тому ризику замовлення несвіжої продукції немає.

Безкоштовна доставка їжі у Чернівцях
Онлайн-сервіс Mister Am виконує послуги доставки їжі. Ми не готуємо, не продаємо страви від закладів з націнкою – ми просто даємо змогу замовити те, що вам подобається і швидко доставляємо замовлення по місту. Завдяки прямій співпраці регулярно доступна безкоштовна доставка – а у деяких закладів вона така на постійній основі. Тож заходьте на цю сторінку на користуйтеся можливостями, які пропонують наші партнери.

<% count %> <% getText(count, ['dish1', 'dish2', 'dish3']) | translate %> / <% price %> ГРН.