Знижки OXY Sushi

До сету - Pepsi у подарунок!
Замов будь-який суші-сет "Фуршет", "Тріпл" або "Флеш Філадельфія" - отримай Pepsi 0.5 л у подарунок! *крім суші-сет "Флеш Філадельфія з тунцем та тигровою креветкою
Постійно
Безкоштовна доставка від 350 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 350 грн.
Постійно
Знижка 10%!
Купуй одразу три сертифікати номіналом по 500 грн в коробочці кожний та отримуй знижку 10%. Без строку дії. Розповсюджується на все меню.
Постійно
Знижка 20%!
Купуй одразу п'ять сертифікатів номіналом по 500 грн. в коробочці кожний та отримуй знижку 20%. Без строку дії. Розповсюджується на все меню.
Постійно
Подарунок до сету "Фул Хаус"!
Замовляйте будь-який суші-сет "Фул Хаус" - та отримайте на вибір один з подарунків!
Постійно
Популярне: 7Up, Дабл Макі з авокадо та огірком (12 шт.), Дабл Макі з лососем копченим та авокадо (12 шт.), Дабл Макі з лососем та авокадо (12 шт.), Дабл Макі з вугрем та авокадо (12 шт.), Суші-сет "L'amour De Lux (40шт.)", Mirinda, Pepsi, Рол "Аляска" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Аляска" з лососем (8 шт.), ? Рол "Аляска" з тунцем (8 шт.), Рол "Аляска" з вугрем (8 шт.), Рол "Чікен Чіз" (8 шт.), Рол "Чікен Чіз" + Місо класичний, Рол "Чікен Чіз" + Місо класичний + салат Чука, Рол "Чікен Чіз XXL" (8 шт.), Рол "Дабл Чіз" (8 шт.), Рол "Дабл Чіз" з чукою (8 шт.), Рол "Дабл Чіз" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Дабл Чіз" з копченою куркою (8 шт.), Рол "Дабл Чіз" з лососем (8 шт.), Рол "Філадельфія XXL" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Філадельфія XXL" з лососем (8 шт.), Рол "Філадельфія XXL" з вугрем (8 шт.), Рол "Філадельфія" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Філадельфія" з лососем (8 шт.), Рол "Філадельфія" з лососем + Місо класичний, Рол "Філадельфія" з лососем + Місо класичний + салат Чука, Рол "Філадельфія" з тунцем (8 шт.), Рол "Філадельфія" з вугрем (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з копченим лососем в стружці тунця (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з лососем (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з лососем + Місо класичний, Рол "Каліфорнія" з лососем + Місо класичний + салат Чука, Рол "Каліфорнія" з лососем в стружці тунця (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з тунцем (8 шт.), Рол "Каліфорнія" з вугрем (8 шт.), Рол "Лас-Веган" (8 шт.), Рол "Лас Веган" + Місо класичний, Рол "Лас Веган" + Місо класичний + cалат Чука, Рол "Ніагара" з копченим лососем (8 шт.), Рол "Ніагара" з лососем (8 шт.), Рол "Ніагара" з лососем + Місо класичний, Рол "Ніагара" з лососем + Місо класичний + салат Чука, Рол "Ніагара" з тунцем (8 шт.), Рол "Ніагара" з вугрем (8 шт.), Салат Чука з горіховим соусом, Сертифікат на 500 грн, Сертифікат на 500 грн х3, Сертифікат на 500 грн х5, Суші-сет "Фуршет №2", Суп Місо класичний, Суп Місо з лососем, Суп Місо з вугрем, Суп Місо зі сніжним крабом, Суші-сет "Фул Хаус з лососем" (40 шт.), ❤️Суші-сет "Valentine" (40 шт.), Суші-сет "Флеш Філадельфія з тунцем та тигровою креветкою (40 шт), Суші-сет "Фул Хаус" з копченим лососем (40 шт.), ❤️Суші-сет "Valentine de Luxe" (40 шт.), Суші-сет "Фул Хаус з тунцем" (40 шт), Суші-сет "Фул Хаус" з вугрем (40 шт.), Суші-сет "Фуршет №3", Суші-сет "Фуршет №4", Суші-сет "Фуршет №5", Суші-сет "Фуршет №6", Суші-сет "Фуршет №1", Суші-сет "L'amour (32шт.)", Суші-сет "Супер Стар Мікс" (32 шт.), Суші-сет "Супер Стар" з копченим лососем (32 шт.), Суші-сет "Супер Стар" зі свіжим лососем (32 шт.), Суші-сет "Тріпл Аляска" (24 шт.), Суші-сет "Тріпл Чікен" (28 шт.), Суші-сет "Тріпл Чіз" (24 шт.), Суші-сет "Тріпл Філадельфія" (24 шт.), Суші-сет "Тріпл Каліфорнія" (24 шт.), Суші-сет "Тріпл Ніагара" (24 шт.), Суші-сет "Тріпл Вегас" (28 шт.), Суші-сет "Тріпл XXL" (24 шт.), Суші-сет "Флеш Філадельфія" (40шт.)

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>