Страва тижня

Акція діє до 19.01.20
1010 г
163.8 грн. 273 грн.
знижка -40%

allfood-icon <% currentCategoryName || 'Все заведения Чернигова' %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салаты Салати

Десерты Десерти

<% currentCategoryName %> в Черкасах

Лише до 19 січня замовляйте "Піца "Бостон" + Піца "Лосось" з піцерії "Pizza Pomidor" зі знижкою 40%!!! На одне замовлення доступно не більше двох акційних страв. Акція розповсюджується на доставку та самовивіз.
до 19.01
При замовленні на сумму від 350 грн. Ви отримаєте безкоштовну доставку замовлення до свого будинку!
Постійно
По будням до 14:00 замовляй піцу "Гавайська" зі знижкою по ціні 73 грн!
Постійно
По будням до 14:00 замовляй піцу "Венеція" зі знижкою, по ціні 59 грн!
Постійно
По будням до 14:00 замовляй піцу "BBQ" зі знижкою, по ціні 82 грн!
Постійно
Лише в суботу та неділю замовляй піцу "Black & White" зі знижкою, по ціні 115 грн.!
Постійно
При замовлені на сумму від 350 грн., отримайте безкоштовну доставку до будинку!
Постійно
При замовлені будь яких ролів "Філадельфія", "Каліфорнія", "Макі" або "Теплого ролу з лососем" ви отримаєте другий такий самий рол у подарунок! Акція розповсюджується на доставку та самовивіз.
Постійно
При замовленні на сумму від 800грн. Ви отримаєте безкоштовну доставку
Постійно
Безкоштовна доставка до будинку при замовленні на суму від 400 грн.!
Постійно
Безкоштовна доставка до будинку при замовленні на сумму від 500 грн.!
Постійно
При замовленні "М`ясної" або "Гавайської" піци 32 см. або 50 см., Ви додатково і безкоштовно отримаєте другу піцу 32 см. (тісто, соус, сир + м`ясна добавка на вибір) у подарунок!
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Акційні пропозиції від кращих закладів Черкас
Сервіс Містер Ам пропонує зручне замовлення улюблених страв з перевірених ресторанів Черкас зі швидкою доставкою. Ще одна наша перевага – можливість зекономити на замовленні. Кожного дня в цьому розділі відображається інформація про актуальні акції на популярні категорії меню: бургери, суші та піцу. Також ми публікуємо тут пропозиції безкоштовної доставки. Всі знижки та акційні можливості реальні і є результатом співпраці з кращими закладами міста. Акції для клієнтів
Акції на піцу в Черкасах – чи не найпопулярніша категорія серед замовників їжі. Щотижня доступні різні умови: знижка на замовлення з фіксованою ціною, цікава ціна на піцу дня, безкоштовні напої до піци або безкоштовна доставка.
Акції на бургери в Черкасах зацікавлять прихильників швидкого перекусу. Заклади регулярно пропонують цікаві умови для замовлення цієї доступної і смачної страви. Відслідковуйте актуальні дані на цій сторінці та економте.
Акції на суші дозволять насолоджуватися ексклюзивними стравами ще частіше. Додаткові соуси та напої, вигідні умови доставки, зниження ціни на певні позиції – пропозиції щодня різні, але в будь-якому випадку вигідні.
На цій сторінці регулярно доступні акційні умови для замовлення м’ясних та рибних страв, салатів та десертів від відомих закладів Чернігова.

Вигідні знижки на улюблені страви
Знижки на піцу в Черкасах на сайті Містер Ам доступні щоденно: улюблена страва багатьох містян в багатьох закладах пропонується за зниженою ціною. Найпоширеніший варіант – знижка на «піцу дня».
Знижки на бургери дозволяють замовити їх ще дешевше – купуйте цю страву від найкращих ресторанів та перевірених фаст-фудів Черкас з різними складовими. Кожного дня доступна мінімум одна знижка – а то й більше, в залежності від пропозицій закладів.
Знижки на суші в Черкасах дають можливість ще частіше замовляти популярну, смачну і корисну страву. Досить багато ресторанів міста пропонують суші-меню, тому й вигідні цінові пропозиції доступні сайті регулярно.

Доставка страв в Черкасах безкоштовно
Містер Ам співпрацює з закладами Черкас напряму, тому всі доступні акційні пропозиції завжди актуальні. Умови співпраці дозволяють пропонувати не тільки знижені ціни, але й вигідний сервіс. Безкоштовна доставка на велику кількість позицій в меню – перевага для наших клієнтів, доступна майже щодня. Вона може бути необмеженою чи доступною при замовленні на певну суму. Користуйтеся пропозиціями, економте і дозволяйте собі найкращі страви в місті зі зручною кур’єрською доставкою.

<% count %> <% getText(count, ['dish1', 'dish2', 'dish3']) | translate %> / <% price %> ГРН.