allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Пицца Піца

Суши Суші

Бургеры Бургери

Wok Wok

Блюда из мяса М’ясо

Блюда из рыбы Страви з риби

Салати Салати

Десерти Десерти

<% currentCategoryName %> в Черкасах

Замовляй сет Кіло Суші зі знижкою 15%
Постійно
Замовляй суші-сети за суперціною.!
Постійно
Замовляй роли Філадельфія, Каліфорнія, Оригінальні, Спайсі та Макі за суперціною.
Постійно
Замовляй суші сети зі знижкою 27%!
до 31.10
Замовляй 2 будь-які роли та отримуй рол "Каліфорнія з свіжим лососем" у подарунок! Акція діє з понеділка по п`ятницю до 16:00. Макі роли участь в акції не беруть. Зверни увагу, що акція не діє на попередні замовлення та на замовлення зі знижкою 50%.
Постійно
Замовляй будь-який суші-сет "Фуршет" за суперціною! Акція діє до 31 січня.
Постійно
Замовляй Суші-сет "Самурай лайт" за суперціною
Постійно
Безкоштовна доставка при замовленні від 200 грн.
Постійно
Замовляй піцу за суперцінами!
Постійно
Замовляй піцу за суперцінами
Постійно
Замовляй кальцоне за суперцінами!
Постійно
Замовляй дві піци 30 см. з неділі по четвер з 14:00 до 18:00 - та отримуй піцу "Пепероні 30 см." в подарунок! Зверни увагу, що акція не діє на попередні замовлення з видачею в не акційні години, на замовлення зі знижкою 33-50%, на "Піцу тижня" та "Страву тижня".
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

Акційні пропозиції від кращих закладів Черкас
Сервіс Містер Ам пропонує зручне замовлення улюблених страв з перевірених ресторанів Черкас зі швидкою доставкою. Ще одна наша перевага – можливість зекономити на замовленні. Кожного дня в цьому розділі відображається інформація про актуальні акції на популярні категорії меню: бургери, суші та піцу. Також ми публікуємо тут пропозиції безкоштовної доставки. Всі знижки та акційні можливості реальні і є результатом співпраці з кращими закладами міста. Акції для клієнтів
Акції на піцу в Черкасах – чи не найпопулярніша категорія серед замовників їжі. Щотижня доступні різні умови: знижка на замовлення з фіксованою ціною, цікава ціна на піцу дня, безкоштовні напої до піци або безкоштовна доставка.
Акції на бургери в Черкасах зацікавлять прихильників швидкого перекусу. Заклади регулярно пропонують цікаві умови для замовлення цієї доступної і смачної страви. Відслідковуйте актуальні дані на цій сторінці та економте.
Акції на суші дозволять насолоджуватися ексклюзивними стравами ще частіше. Додаткові соуси та напої, вигідні умови доставки, зниження ціни на певні позиції – пропозиції щодня різні, але в будь-якому випадку вигідні.
На цій сторінці регулярно доступні акційні умови для замовлення м’ясних та рибних страв, салатів та десертів від відомих закладів Чернігова.

Вигідні знижки на улюблені страви
Знижки на піцу в Черкасах на сайті Містер Ам доступні щоденно: улюблена страва багатьох містян в багатьох закладах пропонується за зниженою ціною. Найпоширеніший варіант – знижка на «піцу дня».
Знижки на бургери дозволяють замовити їх ще дешевше – купуйте цю страву від найкращих ресторанів та перевірених фаст-фудів Черкас з різними складовими. Кожного дня доступна мінімум одна знижка – а то й більше, в залежності від пропозицій закладів.
Знижки на суші в Черкасах дають можливість ще частіше замовляти популярну, смачну і корисну страву. Досить багато ресторанів міста пропонують суші-меню, тому й вигідні цінові пропозиції доступні сайті регулярно.

Доставка страв в Черкасах безкоштовно
Містер Ам співпрацює з закладами Черкас напряму, тому всі доступні акційні пропозиції завжди актуальні. Умови співпраці дозволяють пропонувати не тільки знижені ціни, але й вигідний сервіс. Безкоштовна доставка на велику кількість позицій в меню – перевага для наших клієнтів, доступна майже щодня. Вона може бути необмеженою чи доступною при замовленні на певну суму. Користуйтеся пропозиціями, економте і дозволяйте собі найкращі страви в місті зі зручною кур’єрською доставкою.

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>